Počet inzerátů: 1

Balemaster stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Balemaster stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Balemaster stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Balemaster 44100G-10, 1999, Třídící zařízení

  Balemaster 44100G-10Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3, Motor: Barton(electric)

  Třídící zařízení
  1999
  Spojené státy, Fairfield, CA

  278 059 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Balemaster stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Balemaster stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Balemaster stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.