Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Bandit stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Bandit stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
2 Výsledků hledání v "Bandit stavební technika"
inzeráty/stránka
 • Bandit 3590, 2010, Ostatní

  Bandit 3590

  Ostatní
  2010 5293 h
  Spojené státy, Montgomery, AL

  Nabídněte cenu
 • Bandit 280 XP, 2012, Ostatní

  Bandit 280XP

  Ostatní
  2012 10 h
  Kanada, Thunder Bay, ON

  1 960 225 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Bandit stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Bandit stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Bandit stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.