Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Barreto stavebnictví - ostatní z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Barreto stavebnictví - ostatní si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavebnictví - ostatní provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledků hledání v "Barreto stavební technika"
 • Barreto 1324, 2007, Rýhovače

  Barreto 1324

  Rýhovače
  2007
  Polsko

  Nabídněte cenu
 • Barreto 1324ST, Rýhovače

  Barreto 1324-STObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5

  Rýhovače
  14 h
  Dánsko

  210 761 CZK
 • Barreto 1324D, 2006, Rýhovače

  Barreto 1324D

  Rýhovače
  2006
  Spojené státy

  126 645 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Barreto stavebnictví - ostatní, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Barreto stavebnictví - ostatní, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Barreto stavebnictví - ostatní, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.