Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 1

  BJD stavební technika

  Prohlédněte si inzeráty BJD stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky BJD stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka
  • BJD 36 x 48, Drtiče

   BJD 36 x 48Typ pohybu: Statický, Stupeň drcení: Sekundární, Typ drtiče: Kladívkový drtič, Výstupní kapacita (t/h): 295, Vstupní kusovost (mm): 500, Dopravní rozměry (DxŠxV): 2.33 X 1.75 X 0.99

   Drtiče

   Spojené Arabské Emiráty, Sharjah, UAE

   Nabídněte cenu

  Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie BJD stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie BJD stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie BJD stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

  Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.