Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty BJD stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky BJD stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "BJD stavební technika"
 • BJD 55, Drtiče

  BJD 55Poslední kontrola: 2013, Typ pohybu: Statický, Stupeň drcení: Primární, Typ drtiče: Odrazový drtič

  Drtiče

  Spojené králoství (UK), Flint, UK

  Nabídněte cenu
 • BJD 36 x 48, Drtiče

  BJD 36 x 48Typ pohybu: Statický, Stupeň drcení: Sekundární, Typ drtiče: Kladívkový drtič, Výstupní kapacita (t/h): 295, Vstupní kusovost (mm): 500, Dopravní rozměry (DxŠxV): 2.33 X 1.75 X 0.99

  Drtiče

  Spojené Arabské Emiráty, Sharjah, UAE

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie BJD stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie BJD stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie BJD stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.