Počet inzerátů: 2

BJD stavební technika

Prohlédněte si inzeráty BJD stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky BJD stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • BJD 55, Drtiče

  BJD 55Poslední kontrola: 2013, Typ pohybu: Statický, Stupeň drcení: Primární, Typ drtiče: Odrazový drtič

  Drtiče

  Spojené králoství (UK), Flint, UK

  Nabídněte cenu
 • BJD 36 x 48, Drtiče

  BJD 36 x 48Typ pohybu: Statický, Stupeň drcení: Sekundární, Typ drtiče: Kladívkový drtič, Výstupní kapacita (t/h): 295, Vstupní kusovost (mm): 500, Dopravní rozměry (DxŠxV): 2.33 X 1.75 X 0.99

  Drtiče

  Spojené Arabské Emiráty, Sharjah, UAE

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie BJD stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie BJD stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie BJD stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.