Počet inzerátů: 2

BL Pegson stavební technika

Prohlédněte si inzeráty BL Pegson stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky BL Pegson stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Povýšení
  BL Pegson Maxtrak 1000, 2001, Drtiče

  BL Pegson Maxtrak 1000Motor: Caterpillar 3306, Vyrobeno ve státě: IE

  Drtiče
  2001
  Irsko, Cork, Ireland

  Nabídněte cenu
 • BL Pegson MAXTRAK 1000, 2003, Drtiče

  BL Pegson MAXTRAK 1000

  Drtiče
  2003 8 000 h
  Spojené králoství (UK), UK

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie BL Pegson stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie BL Pegson stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie BL Pegson stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.