Počet inzerátů: 1

Brantner stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Brantner stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Brantner stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Brantner TA 23061, 2013, Podzemní nákladní vozy

  Brantner Ta23061Stav předních pneumatik: 100%, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Podzemní nákladní vozy
  2013
  Německo, -

  830 673 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Brantner stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Brantner stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Brantner stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.