Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Brantner stroje a zařízení pro hlubinnou těžbu z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Brantner stroje a zařízení pro hlubinnou těžbu si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje a zařízení pro hlubinnou těžbu provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "Brantner stavební technika"
 • Brantner T18050, 1997, Podzemní nákladní vozy

  Brantner T18050Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Brutto hmotnost: 18000

  Podzemní nákladní vozy
  1997
  Německo, Demmin

  421 203 CZK
 • Brantner TA 23061, 2013, Podzemní nákladní vozy

  Brantner Ta23061Stav předních pneumatik: 100%, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Podzemní nákladní vozy
  2013
  Německo, -

  862 862 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Brantner stroje a zařízení pro hlubinnou těžbu, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Brantner stroje a zařízení pro hlubinnou těžbu, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Brantner stroje a zařízení pro hlubinnou těžbu, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.