Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Buffalo stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Buffalo stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
1 Výsledků hledání v "Buffalo stavební technika"
inzeráty/stránka
 • Buffalo 1/2 Universal Ironworker, 1952, Ostatní

  Buffalo 1/2 Universal IronworkerObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Výkon motoru:

  Ostatní
  1952
  Spojené státy, N. Royalton, OH

  148 537 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Buffalo stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Buffalo stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Buffalo stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.