Počet inzerátů: 2

BV stavební technika

Prohlédněte si inzeráty BV stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky BV stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • BV 12S, Ostatní

  BV 12S

  Ostatní

  Dánsko

  34 284 CZK
 • BV hydr hammer, Bourací kladiva / Sbíječky

  BV hydr hammerObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5

  Bourací kladiva / Sbíječky

  Dánsko, Vinderup

  167 924 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie BV stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie BV stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie BV stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.