Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 2

  Camoplast stavební technika

  Prohlédněte si inzeráty Camoplast stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Camoplast stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka
  • Camoplast GT3000, 2008, Jeřáby pro těžký terén

   Camoplast GT3000

   Jeřáby pro těžký terén
   2008 2600 h
   Spojené státy, Multi Machine

   3 026 779 CZK
  • Camoplast GT3000, 2009, Jeřáby pro těžký terén

   Camoplast GT3000

   Jeřáby pro těžký terén
   2009 2470 h
   Spojené státy, Multi Machine

   4 452 194 CZK

  Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Camoplast stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Camoplast stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Camoplast stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

  Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.