Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Cleveland stavebnictví - ostatní z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Cleveland stavebnictví - ostatní si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavebnictví - ostatní provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledků hledání v "Cleveland stavební technika"
 • Cleveland 400, Rýhovače

  Cleveland 400W

  Rýhovače

  Spojené králoství (UK), BEDFORDSHIRE

  Nabídněte cenu
 • Cleveland 400, Pásové dozery

  Cleveland 400Wheel TrencherBrutto hmotnost: 35000

  Pásové dozery

  Spojené králoství (UK)

  1 113 836 CZK
 • Cleveland, 1960, Rýhovače

  ClevelandVýkon motoru:

  Rýhovače
  1960
  Spojené státy, Spartanburg, SC

  88 282 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Cleveland stavebnictví - ostatní, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Cleveland stavebnictví - ostatní, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Cleveland stavebnictví - ostatní, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.