Počet inzerátů: 2

Comilev stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Comilev stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Comilev stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Comilev EN120TF1, 2009, Autoplošiny

  Comilev EN120TF1Pracovní výška: 4x4 / x 2 (volitelně), Max vodorovný dosah: 700, Brutto hmotnost: 3500, Nosnost: 120

  Autoplošiny
  2009
  Polsko, Rzeszów

  366 019 CZK
 • Comilev EN 120 TF1, 2009, Autoplošiny

  Comilev EN 120 TF1Pracovní výška: 4x4 / x 2 (volitelně), Typ pohonu: Naftový, Typ ramene: Personální zvedací plošiny

  Autoplošiny
  2009
  Francie

  234 117 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Comilev stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Comilev stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Comilev stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.