Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku

  Výsledky vyhledávání

  Prohlédněte si inzeráty Comilev stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Comilev stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
  2 Výsledků hledání v "Comilev stavební technika"
  inzeráty/stránka
  • Comilev EN120TF1, 2009, Autoplošiny

   Comilev EN120TF1Pracovní výška: 4x4 / x 2 (volitelně), Max vodorovný dosah: 700, Brutto hmotnost: 3500, Nosnost: 120

   Autoplošiny
   2009
   Polsko, Rzeszów

   377 580 CZK
  • Comilev EN 120 TF1, 2009, Autoplošiny

   Comilev EN 120 TF1Pracovní výška: 4x4 / x 2 (volitelně), Typ pohonu: Naftový, Typ ramene: Personální zvedací plošiny

   Autoplošiny
   2009
   Francie

   242 397 CZK

  Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Comilev stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Comilev stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Comilev stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

  Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.