Počet inzerátů: 2

Cubex stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Cubex stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Cubex stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Cubex QXR920, 2009, Povrchové vrtací stroje

  Cubex QXR920

  Povrchové vrtací stroje
  2009
  Spojené státy, Louisville, Kentucky

  Nabídněte cenu
 • Cubex QXW 1210, 2008, Míchačky asfaltu

  Cubex QXW 1210

  Míchačky asfaltu
  2008 3518 h
  Spojené státy, Greenville, SC

  7 262 949 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Cubex stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Cubex stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Cubex stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.