Počet inzerátů: 2

Drago stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Drago stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Drago stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Drago Demolitionshear 3 HTS, Frézy, nůžky

  Drago Demolitionshear 3 HTSVhodné pro následující stroje: graafmachine

  Frézy, nůžky

  Nizozemí, 's-Hertogenbosch, Nederland

  Nabídněte cenu
 • Drago DR120D, 1993, Bourací kladiva / Sbíječky

  Drago DR120D

  Bourací kladiva / Sbíječky
  1993
  Dánsko

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Drago stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Drago stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Drago stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.