Počet inzerátů: 2

Eurocrusher stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Eurocrusher stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Eurocrusher stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Eurocrusher CRUSHER, 2009, Drtiče odpadu

  Eurocrusher CRUSHERTyp pohybu: Statický

  Drtiče odpadu
  2009
  Belgie, Willebroek, België

  299 196 CZK
 • Eurocrusher EC 35, 2009, Ostatní komponenty

  Eurocrusher EC 35Značení CE: Ano, Pracovní tlak: 250, Požadovaný hydraulický tok: 50, Celková hmotnost: 400

  Ostatní komponenty
  2009
  Nizozemí, roosendaal

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Eurocrusher stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Eurocrusher stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Eurocrusher stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.