Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Euromecc betonářské stroje a zařízení z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Euromecc betonářské stroje a zařízení si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz betonářské stroje a zařízení provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 4 / 4
inzeráty/stránka
4 Výsledků hledání v "Euromecc stavební technika"
 • Euromecc EURO 4MIX E, 2010, Doplňky

  Euromecc EURO 4MIX EZnačení CE: Ano, Vyrobeno ve státě: IT, Dodací podmínky: EXW

  Doplňky
  2010
  Itálie

  2 566 995 CZK
 • Euromecc EURO 4VL/E WET, 2015, Dávkovače betonu

  Euromecc EURO 4VL/E WETZnačení CE: Ano, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Vyrobeno ve státě: IT

  Dávkovače betonu
  2015
  Itálie

  Nabídněte cenu
 • Euromecc EURO 4, 2015, Finišery

  Euromecc EURO 4

  Finišery
  2015
  Čile, Santiago

  5 972 475 CZK
 • Euromecc Euro 5 VL IE, 2010, Dávkovače betonu

  Euromecc Euro 5 VL IEZnačení CE: Ano, Kapacita zpracování: 80

  Dávkovače betonu
  2010
  Itálie

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Euromecc betonářské stroje a zařízení, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Euromecc betonářské stroje a zařízení, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Euromecc betonářské stroje a zařízení, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.