Počet inzerátů: 2

Eurotec stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Eurotec stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Eurotec stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Eurotec HB350, 2012, Bourací kladiva / Sbíječky

  Eurotec HB350

  Bourací kladiva / Sbíječky
  2012
  Polsko, Kęty

  85 364 CZK
 • Eurotec NR47, 2017, Vibrační desky

  Eurotec NR47

  Vibrační desky
  2017
  Nizozemí

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Eurotec stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Eurotec stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Eurotec stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.