Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Fabtec stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Fabtec stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledků hledání v "Fabtec stavební technika"
 • Fabtec 36x17, 2013, Dopravníky

  Fabtec 36x17

  Dopravníky
  2013
  Spojené státy, ALBUQUERQUE, New Mexico

  2 414 405 CZK
 • Fabtec PRO SCREEN, 2012, Třídiče

  Fabtec PRO SCREEN

  Třídiče
  2012 848 h
  Spojené státy, DENVER, Colorado

  2 414 405 CZK
 • Fabtec 5x16, 2013, Třídiče

  Fabtec 5x16

  Třídiče
  2013
  Spojené státy, Billings, Montana

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Fabtec stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Fabtec stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Fabtec stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.