Počet inzerátů: 2

Fabtek stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Fabtek stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Fabtek stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Fabtek FT153, 2005, Ostatní

  Fabtek FT153

  Ostatní
  2005 11000 h
  Spojené státy, Grandville, Michigan

  2 644 900 CZK
 • Fabtek 344B, 2004, Ostatní

  Fabtek 344B

  Ostatní
  2004 15900 h
  Spojené státy, Grandville, Michigan

  1 955 313 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Fabtek stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Fabtek stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Fabtek stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.