Počet inzerátů: 1

Fejmert stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Fejmert stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Fejmert stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Fejmert FP-3-RM, 2000, Dávkovače betonu

  Fejmert FP-3-RMPočet předchozích majitelů: 2, Typ pohybu: Statický, Vyrobeno ve státě: SE

  Dávkovače betonu
  2000 2680 h
  Portugalsko, Paredes

  2 211 445 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Fejmert stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Fejmert stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Fejmert stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.