Počet inzerátů: 2

FMG stavební technika

Prohlédněte si inzeráty FMG stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky FMG stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • FMG KERÄÄVÄ, 2011, Zametací kartáče

  FMG KERÄÄVÄ

  Zametací kartáče
  2011
  Finsko, Kuopio, Konekeskus

  142 816 CZK
 • FMG 1600 KAUHAHARJA, Zametací kartáče

  FMG 1600 KAUHAHARJA

  Zametací kartáče
  10 h
  Finsko, Hyvinkää, Konekeskus

  128 386 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie FMG stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie FMG stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie FMG stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.