Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Fraste vrtná zařízení z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Fraste vrtná zařízení si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz vrtná zařízení provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 4 / 4
inzeráty/stránka
4 Výsledků hledání v "Fraste stavební technika"
 • Fraste Multidrill XL MAX, 2004, Vrtací stroje na studny

  Fraste Multidrill XL MAXObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Vrtací stroje na studny
  2004 5900 h
  Dánsko, Fymas APS

  Nabídněte cenu
 • Fraste FS 300, 1996, Vrtací stroje na studny

  Fraste FS 300

  Vrtací stroje na studny
  1996
  Nizozemí

  2 161 680 CZK
 • Fraste ML-MAX, 2009, Vrtací stroje na studny

  Fraste ML-MAX

  Vrtací stroje na studny
  2009 3400 h
  Nizozemí, Emmeloord

  2 431 890 CZK
 • Fraste FS400, 1987, Velké vrtací stroje

  Fraste FS400

  Velké vrtací stroje
  1987
  Francie

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Fraste vrtná zařízení, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Fraste vrtná zařízení, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Fraste vrtná zařízení, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.