Počet inzerátů: 2

Fukuwara stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Fukuwara stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Fukuwara stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Fukuwara KB400, Bourací kladiva / Sbíječky

  Fukuwara KB400

  Bourací kladiva / Sbíječky

  Dánsko

  Nabídněte cenu
 • Fukuwara F22 (1570 Kg), Bourací kladiva / Sbíječky

  Fukuwara F22 (1570 Kg)Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Vhodné pro následující stroje: Para maquinas de 16 a 25 Ton, Značení CE: Ano, Pracovní tlak: 160-180, Požadovaný hydraulický tok: 160, Počet- nárazy: 360 - 700 bpm, Celková hmotnost: 1570

  Bourací kladiva / Sbíječky

  Portugalsko

  364 238 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Fukuwara stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Fukuwara stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Fukuwara stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.