Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 2

  Fukuwara stavební technika

  Prohlédněte si inzeráty Fukuwara stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Fukuwara stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka
  • Fukuwara KB400, Bourací kladiva / Sbíječky

   Fukuwara KB400

   Bourací kladiva / Sbíječky

   Dánsko

   Nabídněte cenu
  • Fukuwara F22 (1570 Kg), Bourací kladiva / Sbíječky

   Fukuwara F22 (1570 Kg)Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Vhodné pro následující stroje: Para maquinas de 16 a 25 Ton, Značení CE: Ano, Pracovní tlak: 160-180, Požadovaný hydraulický tok: 160, Počet- nárazy: 360 - 700 bpm, Celková hmotnost: 1570, Certifikace: CE

   Bourací kladiva / Sbíječky

   Portugalsko

   356 062 CZK

  Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Fukuwara stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Fukuwara stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Fukuwara stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

  Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.