Počet inzerátů: 2

Garbin stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Garbin stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Garbin stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Garbin TZC80TD, 2005, Ostatní

  Garbin TZC80TD

  Ostatní
  2005 1050 h
  Itálie, Rome - Italy

  Nabídněte cenu
 • Garbin srl TZ C26, 1996, Rýhovače

  Garbin srl TZ C26Pohon kol: Pásy

  Rýhovače
  1996 2389 h
  Nizozemí, rucphen

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Garbin stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Garbin stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Garbin stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.