Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty GHH kompresory a příslušenství z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky GHH kompresory a příslušenství si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz kompresory a příslušenství provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 4 / 4
inzeráty/stránka
4 Výsledků hledání v "GHH stavební technika"
 • GHH Tunnellader GHH LF4.1, 1987, Podzemní nakladače

  GHH Tunnellader LF4.1Typ vozu: Kloubový, Typ kabiny: Otevřená kabina, Max. pracovní zatížení: 4500, Motor: Deutz Diesel, Vyrobeno ve státě: DE, Dodací podmínky: FOB EXW

  Podzemní nakladače
  1987
  Německo

  Nabídněte cenu
 • GHH kapselblæsere - 2 stk., Kompresory

  GHH kapselblæsere - 2 stk.

  Kompresory

  Dánsko

  Nabídněte cenu
 • GHH DOUBLE TOGGLE JAW CRUSHER 1500 x 1300, 1999, Drtiče

  GHH DOUBLE TOGGLE JAW CRUSHER 1500 x 1300Typ pohybu: Statický, Stupeň drcení: Primární, Typ drtiče: Čelisťový drtič

  Drtiče
  1999
  Portugalsko

  Nabídněte cenu
 • GHH LF-415, 1980, Kolové nakladače

  GHH LF-415

  Kolové nakladače
  1980
  Španělsko

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie GHH kompresory a příslušenství, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie GHH kompresory a příslušenství, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie GHH kompresory a příslušenství, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.