Počet inzerátů: 1

Grasshopper stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Grasshopper stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Grasshopper stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Grasshopper 721 DT, 2013, Ostatní

  Grasshopper 721DTVýkon motoru: 25

  Ostatní
  2013 1143 h
  Spojené státy, BLUFFTON, Indiana

  184 367 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Grasshopper stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Grasshopper stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Grasshopper stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.