Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Henke příslušenství z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Henke příslušenství si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz příslušenství provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "Henke stavební technika"
 • Henke Caterpillar Grader 14H, 2007, Radlice

  Henke Caterpillar Grader 14HObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Vhodné pro následující stroje: bouwmachine, Celková hmotnost: 1588

  Radlice
  2007
  Nizozemí, EDE, Nederland

  87 818 CZK
 • Henke, Ostatní komponenty

  Henke

  Ostatní komponenty

  Spojené státy, Americus, Georgia

  50 830 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Henke příslušenství, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Henke příslušenství, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Henke příslušenství, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.