Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 2

  Hitzinger stavební technika

  Prohlédněte si inzeráty Hitzinger stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Hitzinger stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka
  • Hitzinger SGE5E04N, 1998, Naftové generátory

   Hitzinger SGE5E04NObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Motor: 397 kW 6 Zyl. Vovo Penta

   Naftové generátory
   1998 45 h
   Rakousko, GERL - A-4101 Feldkirchen/D.

   Nabídněte cenu
  • Hitzinger SGE5E04T, 1997, Naftové generátory

   Hitzinger SGE5E04TObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Motor: 397 kW 6 Zyl. Volvo Penta

   Naftové generátory
   1997 55 h
   Rakousko, GERL - A-4101 Feldkirchen/D.

   Nabídněte cenu

  Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Hitzinger stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Hitzinger stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Hitzinger stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

  Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.