Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Hopper stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Hopper stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "Hopper stavební technika"
 • Hopper feeder mobile mini diesel engine jaw crushing and, 2016, Linky na zpracování kameniva

  Hopper feeder mobile mini diesel engine jaw crushing andZnačení EP: Ano, Poslední kontrola: ISO CE BV , Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Počet předchozích majitelů: 0, Servisní knížka: Ano, Značení CE: Ano, Brutto hmotnost: 7500, Stupeň drcení: Primární, Typ drtiče: Čelisťový drtič, Typ pohybu: Mobilní, Třída emisí: Stupeň V, Motor: 37hp, Screen size (m): 0-6 6-12 12-22 , Výstupní kapacita (t/h): 20, Vstupní kusovost (mm): 210

  Linky na zpracování kameniva
  2016
  Čína, shandong, china

  464 411 CZK
 • Hopper feeder, 2011, Dávkovače, podavače

  Hopper feeder

  Dávkovače, podavače
  2011
  Spojené králoství (UK)

  297 231 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Hopper stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Hopper stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Hopper stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.