Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty HSM stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky HSM stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "HSM stavební technika"
 • HSM 500.1 baler, 2000, Průmyslové lisy

  HSM 500.1 balerPoslední kontrola: 12.2015, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5

  Průmyslové lisy
  2000
  Polsko

  Nabídněte cenu
 • HSM VL 600, 2002, Kompaktory

  HSM VL600 VL

  Kompaktory
  2002
  Finsko, Loimaa

  189 147 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie HSM stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie HSM stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie HSM stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.