Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku

  Výsledky vyhledávání

  Prohlédněte si inzeráty Huber silniční stroje z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Huber silniční stroje si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz silniční stroje provedete seřazení.
  Zobrazuji: 1 - 2 / 2
  inzeráty/stránka
  2 Výsledků hledání v "Huber stavební technika"
  • Huber D 1700, 1983, Grejdry

   Huber D1700

   Grejdry
   1983
   Spojené státy, Rich Creek, Virginia

   377 402 CZK
  • Huber M 500, 1964, Grejdry

   Huber M500

   Grejdry
   1964
   Spojené státy, Bridgeport, Connecticut

   88 652 CZK

  Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Huber silniční stroje, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Huber silniční stroje, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Huber silniční stroje, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

  Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.