Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Italmek příslušenství z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Italmek příslušenství si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz příslušenství provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "Italmek stavební technika"
 • Italmek Beton-Acél vágó/morzsoló, bontó, 2011, Drtiče

  Italmek Beton-Acél vágó/morzsoló, bontóVhodné pro následující stroje: Minden gépre szerelhető. Ajánlatkéréskor az hidraulika olajnyomás és az átfolyó olaj mennyiségét kérjük megadni., Servisní knížka: Ano, Značení CE: Ano

  Drtiče
  2011
  Maďarsko

  Nabídněte cenu
 • Italmek IS18, 2016, Ostatní

  Italmek IS18

  Ostatní
  2016
  Itálie, Rome - Italy

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Italmek příslušenství, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Italmek příslušenství, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Italmek příslušenství, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.