Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Joskin stroje a zařízení pro hlubinnou těžbu z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Joskin stroje a zařízení pro hlubinnou těžbu si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje a zařízení pro hlubinnou těžbu provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 1 / 1
inzeráty/stránka
1 Výsledků hledání v "Joskin stavební technika"
 • Joskin TRANS-SPACE MULDENKIPPER, 2014, Podzemní nákladní vozy

  Joskin TRANS-SPACE MULDENKIPPERObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Brutto hmotnost: 20000, Maximální objem nákladu: 36, Max. pracovní zatížení: 36

  Podzemní nákladní vozy
  2014
  Německo, 18196 Petschow

  878 378 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Joskin stroje a zařízení pro hlubinnou těžbu, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Joskin stroje a zařízení pro hlubinnou těžbu, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Joskin stroje a zařízení pro hlubinnou těžbu, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.