Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 2

  Knebel stavební technika

  Prohlédněte si inzeráty Knebel stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Knebel stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka
  • Knebel HY 100 BRS - 250m, 2001, Velké vrtací stroje

   Knebel HY 100 BRS - 250mObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

   Velké vrtací stroje
   2001 9 600 h
   Dánsko, Fymas APS

   2 721 331 CZK
  • Knebel HY 76 BRS - 150m, 1991, Velké vrtací stroje

   Knebel HY 76 BRS - 150mObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

   Velké vrtací stroje
   1991 5 100 h
   Dánsko, Fymas APS

   941 021 CZK

  Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Knebel stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Knebel stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Knebel stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

  Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.