Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Knight stavebnictví - ostatní z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Knight stavebnictví - ostatní si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavebnictví - ostatní provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledků hledání v "Knight stavební technika"
 • Knight 8018, 1998, Ostatní

  Knight 8018

  Ostatní
  1998
  Spojené státy, Gruetts Inc

  402 731 CZK
 • Knight 8024, Ostatní

  Knight 8024

  Ostatní

  Spojené státy, Gruetts Inc

  428 060 CZK
 • Knight 4M PRESS, 2007, Ostatní

  Knight 4M PRESS

  Ostatní
  2007
  Spojené králoství (UK)

  210 736 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Knight stavebnictví - ostatní, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Knight stavebnictví - ostatní, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Knight stavebnictví - ostatní, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.