Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Kolman stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Kolman stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "Kolman stavební technika"
 • Kolman None, 1980, Třídiče

  Kolman None

  Třídiče
  1980
  Spojené státy, Spokane, WA

  367 271 CZK
 • Kolman Athey DC-140-60, 1980, Třídiče

  Kolman Athey DC-140-60Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Třídiče
  1980
  Spojené státy, Woodland, WA

  189 968 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Kolman stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Kolman stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Kolman stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.