Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Lemken zhutňovací stroje z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Lemken zhutňovací stroje si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zhutňovací stroje provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "Lemken stavební technika"
 • Lemken RSW 600, Vlečné vibrační válce

  Lemken RSW 600Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Vlečné vibrační válce

  Německo, 49716 (K)Meppen

  59 446 CZK
 • Lemken EUROPAL 7, Pluhy

  Lemken europal 7 ploeg 3 schaarObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3

  Pluhy

  Nizozemí, Koningslust, Nederland

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Lemken zhutňovací stroje, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Lemken zhutňovací stroje, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Lemken zhutňovací stroje, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.