Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty LeRoi vrtná zařízení z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky LeRoi vrtná zařízení si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz vrtná zařízení provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledků hledání v "LeRoi stavební technika"
 • LeRoi A219-78, Kompresory

  LeRoi A219-78

  Kompresory

  Mexico, MAQUINARIA WIEBE KM 24 SA DE CV

  165 196 CZK
 • LeRoi HDR12EH, Povrchové vrtací stroje

  LeRoi HDR12EH

  Povrchové vrtací stroje
  5236 h
  Spojené státy, Yonkers, New York

  Nabídněte cenu
 • LeRoi HDR12EH, Povrchové vrtací stroje

  LeRoi HDR12EH

  Povrchové vrtací stroje

  Spojené státy, Yonkers, New York

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie LeRoi vrtná zařízení, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie LeRoi vrtná zařízení, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie LeRoi vrtná zařízení, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.