Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty LeRoi stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky LeRoi stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
2 Výsledků hledání v "LeRoi stavební technika"
inzeráty/stránka
 • LeRoi A219-78, Kompresory

  LeRoi A219-78

  Kompresory

  Mexico, MAQUINARIA WIEBE KM 24 SA DE CV

  163 642 CZK
 • LeRoi 850cfm, 2001, Sušiče stlačeného vzduchu

  LeRoi 850cfmPracovní tlak: 150, Motor: Detroit

  Sušiče stlačeného vzduchu
  2001 10000 h
  Spojené státy, miami, fl

  275 674 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie LeRoi stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie LeRoi stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie LeRoi stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.