Počet inzerátů: 2

Litostroj stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Litostroj stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Litostroj stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Litostroj V7,5-ds, 1978, Teleskopické manipulátory

  Litostroj V7,5-dsStav zadních pneumatik: 80%, Stav předních pneumatik: 80%, Brutto hmotnost: 10400, Výška zdvihu: 0.4, Motor: DEUTZ, Výkon motoru: 74.8

  Teleskopické manipulátory
  1978
  Chorvatsko, Karlovac

  Nabídněte cenu
 • Litostroj V2-D, 1966, Teleskopické manipulátory

  Litostroj V2-DStav zadních pneumatik: 100%, Stav předních pneumatik: 100%, Brutto hmotnost: 3230, Výška zdvihu: 0.3

  Teleskopické manipulátory
  1966
  Chorvatsko, Karlovac

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Litostroj stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Litostroj stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Litostroj stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.