Počet inzerátů: 2

Loma stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Loma stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Loma stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Loma K80HPF, Třídiče

  Loma K80HPF

  Třídiče

  Dánsko

  Nabídněte cenu
 • Loma GØDNINGSGREB, 1985, Ostatní

  Loma GØDNINGSGREBObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Ostatní
  1985
  Dánsko, Ejstrupholm

  20 496 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Loma stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Loma stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Loma stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.