Počet inzerátů: 2

Melroe stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Melroe stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Melroe stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Melroe DB2500, 1999, Stavební míchačky

  Melroe DB2500

  Stavební míchačky
  1999 5200 h
  Portugalsko, Alvaiázere

  Nabídněte cenu
 • Melroe, Lopaty

  Melroe

  Lopaty

  Spojené státy, St. George, South Carolina

  12 806 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Melroe stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Melroe stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Melroe stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.