Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku

  Výsledky vyhledávání

  Prohlédněte si inzeráty Midi jeřáby z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Midi jeřáby si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz jeřáby provedete seřazení.
  Zobrazuji: 1 - 1 / 1
  inzeráty/stránka
  1 Výsledků hledání v "Midi stavební technika"
  • Midi 12.8/12.12, 2015, Rychlostavitelné jeřáby

   Midi 12.8/12.12Nosnost: 4x4 / x 2 (volitelně), Maximální nosnost na konci výložníku: 400, Délka výložníku jeřábu: 4x4 / x 2 (volitelně), Výška zdvihu: 4x4 / x 2 (volitelně), Typ nosiče: Kolový

   Rychlostavitelné jeřáby
   2015
   Francie

   1 013 288 CZK

  Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Midi jeřáby, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Midi jeřáby, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Midi jeřáby, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

  Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.