Počet inzerátů: 2

Midi stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Midi stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Midi stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Midi, Klešťové drapáky

  MidiVhodné pro následující stroje: graafmachine

  Klešťové drapáky

  Nizozemí, Voorst, Nederland

  Nabídněte cenu
 • Midi 12.8/12.12, 2015, Rychlostavitelné jeřáby

  Midi 12.8/12.12Nosnost: 4x4 / x 2 (volitelně), Maximální nosnost na konci výložníku: 400, Délka výložníku jeřábu: 4x4 / x 2 (volitelně), Výška zdvihu: 4x4 / x 2 (volitelně), Typ nosiče: Kolový

  Rychlostavitelné jeřáby
  2015
  Francie

  975 638 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Midi stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Midi stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Midi stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.