Počet inzerátů: 2

MMD stavební technika

Prohlédněte si inzeráty MMD stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky MMD stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • MMD POWERPRO 45, 2011, Naftové generátory

  MMD POWERPRO 45

  Naftové generátory
  2011 7982 h
  Spojené státy

  282 179 CZK
 • MMD SDG25S-8B1, 2010, Ostatní

  MMD SDG25S-8B1Motor: -

  Ostatní
  2010 4351 h
  Spojené státy, Seattle, Washington

  101 585 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie MMD stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie MMD stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie MMD stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.