Cummins 150DGFA-1744 150 kW Mobile Generator Set
Nabídněte cenu
FavoriteOblíbená
sharePodíl
Save searchUložit vyhledávání
Tisk
INFO
Kategorie
Naftové generátory
Značka/model
Rok výroby
0
Najeté motohodiny
1461 h
Umístění stroje
Lake Worth, Texas
Stát
Spojené státy
Mascus ID
416521DB
PODROBNOSTI
Skladové č.
Další informace
Cummins 150DGFA-1744 150 kW Mobile Generator Set Cummins 6 Cylinder Diesel Engine, 187.5 kVA/150 kW Rated 3 Phase Output, 120 V / 240 V / 480 V Rated Voltage, 150 kVA,/150 kW, Rated Single Phase Output, Bottom Mounted Fuel Tank, Lunette Ring Carrier Trailer