Detroit Diesel Diesel 125PJS6DT3 125 kW Skid-Mounted Gener
Nabídněte cenu
FavoriteOblíbená
sharePodíl
Save searchUložit vyhledávání
Tisk
INFO
Kategorie
Naftové generátory
Značka/model
Rok výroby
0
Umístění stroje
Chilliwack, BC, British Columbia
Stát
Kanada
Mascus ID
E4C6E4EA
PODROBNOSTI
Výrobní číslo
Skladové č.
Další informace
Detroit Diesel 125PJS6DT3 125 kW Skid-Mounted Generator Set 2007 US EPA Label, John Deere 6068HF285 Diesel Engine, 156 kVA/125 kW Rated 3 Phase Output, 277 V / 480 V Rated Voltage Ritchie Bros could not verify functions - please inspect prior to bidding - comes with Ironclad Assurance - subject to BC sales tax