Kubota SQ-1210-CAN
Nabídněte cenu
FavoriteOblíbená
sharePodíl
Save searchUložit vyhledávání
Tisk
INFO
Kategorie
Naftové generátory
Značka/model
Kubota SQ-1210-CAN
Rok výroby
2011
Najeté motohodiny
8896 h
Umístění stroje
Mont-Saint-Hilaire, QC, Quebec
Stát
Kanada
Mascus ID
2169A658
PODROBNOSTI
Výrobní číslo
80021KB10277
Skladové č.
Další informace
2011 Kubota SQ-1210-CAN 20 kW Generator Set Kubota 4 Cylinder Diesel Engine, 120 V / 240 V Rated Voltage, 240 V & 120 V Receptacles