Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku

  Výsledky vyhledávání

  Prohlédněte si inzeráty NorStar zvedací plošiny z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky NorStar zvedací plošiny si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zvedací plošiny provedete seřazení.
  Zobrazuji: 1 - 1 / 1
  inzeráty/stránka
  1 Výsledků hledání v "NorStar stavební technika"
  • NorStar AE95, 1999, Autoplošiny

   NorStar AE95

   Autoplošiny
   1999
   Spojené státy

   2 020 475 CZK

  Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie NorStar zvedací plošiny, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie NorStar zvedací plošiny, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie NorStar zvedací plošiny, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

  Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.