Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Oshkosh stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Oshkosh stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
2 Výsledků hledání v "Oshkosh stavební technika"
inzeráty/stránka
 • Oshkosh M978, 1989, Ostatní

  Oshkosh M978

  Ostatní
  1989
  Spojené státy, Madera, California

  1 145 496 CZK
 • Oshkosh FA2646, 2001, Cisterny na vodu

  Oshkosh FA2646

  Cisterny na vodu
  2001
  Spojené státy, Orlando

  2 139 937 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Oshkosh stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Oshkosh stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Oshkosh stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.