Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Oshkosh stavebnictví - ostatní z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Oshkosh stavebnictví - ostatní si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavebnictví - ostatní provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "Oshkosh stavební technika"
 • Oshkosh FA2646, 2001, Cisterny na vodu

  Oshkosh FA2646

  Cisterny na vodu
  2001
  Spojené státy, Orlando

  2 160 257 CZK
 • Oshkosh M978, 1989, Ostatní

  Oshkosh M978

  Ostatní
  1989
  Spojené státy, Madera, California

  1 156 373 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Oshkosh stavebnictví - ostatní, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Oshkosh stavebnictví - ostatní, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Oshkosh stavebnictví - ostatní, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.