CAT XQ60-48KW
Nabídněte cenu
Tisk
INFO
Kategorie
Ostatní generátory
Značka/model
CAT XQ60-48KW
Rok výroby
2024
Najeté motohodiny
5 h
Umístění stroje
Knoxville, Tennessee
Stát
Spojené státy
Mascus ID
31BBEC77
PODROBNOSTI
Výrobní číslo
CF901960
Skladové č.
CF901960
Výkon motoru
48.0 kW (65.3 hp)
Výkon
60 kVA
Frekvence
60 Hz
Další informace
Multiple CAT generators available for sale and rental in every size—from 100kW to 2280kW. Reliable power, ready when you are. Call (865)279-9247 for details and availability!