Giga Power RT-W800GF 1000 kVA silent generator
FavoriteOblíbená
sharePodíl
Save searchUložit vyhledávání
Tisk
INFO
Kategorie
Ostatní generátory
Značka/model
Rok výroby
2023
Stav
Nové/nepoužité
Umístění stroje
BIG 5 Douane entrepot
Stát
Nizozemí
Mascus ID
68FA6F78
INFORMACE O CENĚ
Výběr měny
Cena
Nezahrnuje možný odpočet DPH
PODROBNOSTI
Výrobní číslo
DG2212532
Skladové č.
Výkon motoru
800 kW (1088 hp)
Certifikace
CE
Přídavná zařízení
EN: Containerized, T1 goods NL: Gecontaineriseerd, T1 goederen
Další informace
Brand: Giga power Unit power: 1000KVA Model: RT-W800GF Unit power: 800KW Engine brand: Hong Kong Cummins Engine model: HKC12MK1270E22 Generator brand: Wuxi Tesla Generator Generator brand: TSL800-1-4 Rated Voltage: 400/230 V Rated Speed: 1500r/min Rated Frequency: 50 Hz Rated Current: 1440 A Rated PF: 0.8 Phase: 3 Weight: 6800 kg = More information = Empty weight: 6.800 kg