Kovo Сварочный генератор EW400DST
Tisk
INFO
Kategorie
Ostatní generátory
Značka/model
Rok výroby
2023
Najeté motohodiny
5 h
Stav
Nové/nepoužité
Stát
Čína
Obecný stupeň
Mascus ID
0B91E6F9
INFORMACE O CENĚ
Výběr měny
Cena
Nezahrnuje možný odpočet DPH
PODROBNOSTI
Servisní knížka
Ano
Motor
Kubota V1305
Výkon motoru
11.8 kW (16.0 hp)
Výkon
16 kVA
Spotřeba paliva
8
generátor
stamford
Výrobce motoru
KUBOTA
Frekvence
50 Hz
elektrické napětí
415 V
Objem nádrže
50 l
Brutto hmotnost
500 kg
Další informace
Сварочный генератор
16kva+400A Сварочный генератор